Seramik Kaplama ve Kesim İşleri

Seramik malzeme, mermere göre kendi içinde bazı öne çıkan özellikler taşır. En başta seramik malzemenin yüzeyde leke tutmamasıdır. Seramik malzeme ile mobilya kaplamak bu noktada önemli bir diğer özelliktir.

  • Seramik mobilya kaplama
  • Seramik mutfak tezgahı
  • Seramik fason üretim

Seramik Mobilya Kaplama

Mimari firmaların projelerinde kullanmak istediği özel objelerin mobilya iskeletleri atölyemizde itina ile seramik kaplanır. Seramikler  5 mm ‘den 10 mm kadar farklı kalınlıklarda olabilir. Özel birleştirme tekniğimiz ile hassas bir şekilde mobilyalarınızı kaplamaktayız.

Seramik Mutfak Tezgahı

Mutfaklarda tezgah olarak yeni yeni seramik malzeme de kullanılmaktadır. Yüzey geriliminde noktasal dayanımı az olmasına rağmen doğru kullanıldığında gayet uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilir. Yüzey leke tutmama özelliği de seramik mutfak tezgahı yapımında önemli kriterlerdendir.

Seramik Fason Atölye

Seramik malzemelerinizi Ataşehir / Ferhatpaşa atölyemizde 25 yıllık taş kesim ve 8 yıla yakın seramik kesim deneyimimiz ile kesip şekillendirmekteyiz. İster mobilyanızı seramik kaplayın. İster özel objelerinizi seramik kaplayın. İster sadece iskeleti tasarlanmış özel modellerinizi seramik ile hayata geçirin, fark etmez her konuda üretim desteğinde yanınızdayız.