Dekton Kaplama ve Kesim İşleri

Dekton malzeme, mermere göre kendi içinde bazı öne çıkan özellikler taşır. En başta Dekton malzemenin yüzeyde leke tutmamasıdır. Dekton malzeme ile mobilya kaplamak bu noktada önemli bir diğer özelliktir.

  • Dekton mobilya kaplama
  • Dekton mutfak tezgahı
  • Dekton fason üretim

Dekton Mobilya Kaplama

Mimari firmaların projelerinde kullanmak istediği özel objelerin mobilya iskeletleri atölyemizde itina ile Dekton kaplanır. Dektonlar 5 mm ‘den 20 mm kadar farklı kalınlıklarda olabilir. Özel birleştirme tekniğimiz ile hassas bir şekilde mobilyalarınızı kaplamaktayız.

Dekton Mutfak Tezgahı

Mutfaklarda tezgah olarak yeni yeni Dekton malzeme de kullanılmaktadır. Yüzey geriliminde noktasal dayanımı az olmasına rağmen doğru kullanıldığında gayet uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilir. Yüzey leke tutmama özelliği de Dekton mutfak tezgahı yapımında önemli kriterlerdendir.

Dekton Fason Atölye

Dekton malzemelerinizi Ataşehir / Ferhatpaşa atölyemizde 25 yıllık taş kesim ve 8 yıla yakın Dekton kesim deneyimimiz ile kesip şekillendirmekteyiz. İster mobilyanızı seramik kaplayın. İster özel objelerinizi Dekton kaplayın. İster sadece iskeleti tasarlanmış özel modellerinizi seramik ile hayata geçirin, fark etmez her konuda üretim desteğinde yanınızdayız.