Hakkımızda

üretim hattı

Taşdekor Yapı Dekorasyon olarak mermer sektöründe ki 20 yılı aşkın tecrübemizle;

1100 m2 arazi üzerinde bulunan 500 m2 kapalı alan ve 500 m2 hazır beton vinç sahamız ile Otogar, Otel , Rezidans , Villa , Ofis, Hamam, Üniversiteler gibi büyük metrajlı projeleri başarıyla tamamladık.

Bu denli güçlü projelerin üstesinden gelebilmek için, 3 adet milimetrik lazer cnc köprü kesme, pah- cila makinemiz , perdahımız, milimetrenin 10 da 1 ini sadece su gücüyle kesen waterjet, 3 adet pergel vinç gibi güçlü makina parkı, anında hizmet verebilmek için kendi bünyemizdeki taşıma araçlarımız ve montaj ekibimiz de bulunmaktadır.

Bu üretim hattı ve kendi ekibimize ek olarak depomuz da mevcuttur. Bu depoda 1100 m2 beton zemin vinç sahamızda  yerli taşların tamamını anadoludan ve diğer tüm illerden temin ve muhafaza imkanımızın yanı sıra Yurt dışından da granit, mermer çeşitlerinin temin ve muhafazasını sağlayabiliyoruz.

250 den fazla kayıtlı yerli ve yabancı müşteri portföyümüz yurtiçinde:

Ağaoğlu ( My Prestij , My World ,My City )

Dumankaya (Horizon, Flex ,Mozaik,Ritim) gibi

Yurtdışında ;Ataman-Aramko ile Arabistan’da 100 kişilik ekibimizle 270 villalık bir projenin dış cephe, basamak  ve döşeme işlemlerini;

Sistem İnşaat ile ; Libya’da bina girişleri, lobiler ve kaplama işlerini anahtar teslimini;

Azerbeycan’da Şahdağ ve Bakü otellerinin ise taş temini, el işçiliği ve kesim olarak tamamladığımız projelerimizden sayabiliriz.

İzmirde’ki fabrikamızda ise 11.800 m2 arazi üzerine 10.000 m2 hazır beton ve bu arazi içerisinde 4700 m2  kapalı alan olarak konumlandırdığımız üretimhanemizde  bir saha ve birde hangar içi vincimizin yanı sıra yarma makinamız 3+12 silim makinamız 3 adet çoklu kesim , eskitme kazanı ve iki adet patlatma makinalarımız  ile  yapmış olduğumuz  mozaik ve patlatma üretimlerimiz ile ayda 10 konteynırlık üretim kapasitemizle yurtiçi ve yurtdışı müşteri portföyümüze hızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.